Оплата та доставка

Розрахунок 

✔ Готівковий розрахунок - можливий при оплаті замовлення готівкою в гривнях кур'єру. Здійснюється в момент доставки товару безпосередньо до дверей покупця (доставка кур'єрською службою «Нова пошта» «до дверей»). Так послуга оцінюється згідно тарифів служби доставки НОВА ПОШТА.
✔ Накладений платіж - оплата при отриманні продукції на «Новій пошті». Пересилання грошей: при вартості продукції до 500 грн. вона становить 25 грн., більше 500 грн. - вартість 25 грн. + 3% від суми.
✔ Загальна вартість вашого замовлення залежить від ціни товару, вказаного на сайті та ціни доставки, згідно тарифів кур’єрської служби. Ціна товару може змінюватися в залежності від вашої особистої знижки, як постійного покупця, або ж згідно акційних пропозицій. Щодо ціни доставки, то вона може включати додаткові послуги, як, наприклад, “доставка до дверей” та “накладений платіж”.

Доставка замовлення 

✔ Доставка по Україні відбувається службою доставки НОВА ПОШТА згідно її строків і тарифів.
✔ Доставка здійснюється у всі області України.
✔ Доставка проводиться до вказаного вами у замовленні відділення кур'єрської служби або безпосередньо «до дверей» клієнта. 
✔ Список представництв кур'єрської служби НОВА ПОШТА по Україні можна подивитися на сайті: http://novaposhta.ua/. Також тут можливий розрахунок вартості доставки продукції. Відправка замовлення буде здійснюватися на наступний день після того, як було зроблено замовлення.
✔ Розраховуючи терміни доставки вашого замовлення, будь ласка, не забудьте про святкові та вихідні дні 
✔ Менеджер або адміністрація Shh… не можуть нести відповідальність за затримку доставки товару з вини кур’єрської служби