Повернення товару

Право покупця на повернення товару належної якості

Перед відправкою покупцю вся продукція обов'язково перевіряється на відсутність пошкоджень або дефектів виробництва. Будь-який товар відмінно пакується, тому пошкодження під час доставки виключені.
Закон України «Про захист прав споживачів» в статті 9 встановлює права споживача при придбанні товару належної якості. Зокрема, протягом 14 днів з моменту його доставки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем, Покупець має право обміняти товар на аналогічний або вимагати 100% повернення його вартості з вирахуванням витрат на доставку, якщо товар не задовольнив за формою, фасоном, кольором, розміром або з ряду інших причин. Якщо повернення товару відбувається через помилку Продавця, то то він зобов’язується компенсувати усі витрати на його доставку при поверненні чи обміні.
Обов’язковою умовою для повернення чи обміну товару є:

- фактичне не використання товару;
- збереження товарного вигляду, споживчих властивостей, ярликів, аксесуарів та компонентів, що входять в комплектацію товару;
- підтвердження факту покупки відповідними документами.

Повернення товару неналежної якості

На підставі закону "Про захист прав споживачів", покупець має право обміняти або повернути товар неналежної якості, куплений у інтернет-магазинах протягом перших 14 днів після покупки за умови, що ця річ не була пошкоджена Покупцем особисто.
У випадку, якщо замовлений товар виявився неналежної якості внаслідок виробничого браку, чи пошкодження при транспортуванні, Покупець має право повернути його чи обміняти на аналогічний, при наявності його на складі. Він також може вимагати безоплатного усунення дефектів товару, чи відшкодування витрат, які він поніс для усунення таких недоліків.
Зверніть увагу! Кількість, зовнішній вигляд та комплектність товару повинні перевірятися в момент доставки та фактичного отримання товару. Після прийняття замовлення, скарги до дефектів товару не приймаються. Повернення товару розглядаються за наявності накладноії, що отримується при доставці.

Shh… Ми гарантуємо покупцеві право на повернення замовленого товару, який не підійшов і не був у використанні.

Приємних покупок!